יום שישי , פברואר 23 2018
בית / Uncategorized / אודות

אודות

קצת על עצמי ועל האתר שהגעתם אליו.

שמי אנדרי פלטונוב, בן 33 , נשוי לאילנה, אבא לתאומים עמית ומיקה, בעלים גאה של כלב פג מדהים העונה לשם באגסי. אנחנו מתגוררים בבאר יעקוב (כן, כן יש מקום כזה והוא נמצא במשולש שבין נס צוינה רחובות ראשון לציון).

למה פתחתי את האתר ומה מטרתו:

האתר הוקם משתי סיבות:

  • מאז שאני זוכר את עצמי תמיד היו לי תחביבים. בגיל 5 התחלתי לאסוף מטבעות ולאחר מכן עברתי לאיסוף של בולים וחרקים. בגיל 26 הרצון לפתח את התחביבים חזר (בזכות אישתי המדהימה אילנה ) והתחלתנו לעסוק יחד בדברים מדהימים כגון הכנה ומכירה של תכשיטים, נגרות, בניית אתרים, ריפוד רהיטים ועוד הרבה תחביבים מדהימים.

החלטתי להקים את האתר הזה כדאי לרכז תחביבים ישנים וללמוד ולהכיר תחביבים חדשים.

  • מטרה שניה של האתר הזה היא לעזור לאנשים. לאחרונה שמתי לב כי להרבה אנשים חסר ידע בסיסי או כללי בהרבה מאוד מושגים בסיסים כגון: חינוך פיננסי, טכנולוגי, משכנתא וכדו'. להפתעתי הרבה גיליתי ברגע שאני מתחיל להסביר דברים לאנשים הם מקשיבים ומפנימים ולכן החלטתי לכתוב גם פה מספר נושאים בנושא.

אם הנכם מעוניינים לתרום לפרוייקט שלי .( לא תרומה כספית אלה את התחביבים שלכם) תרגישו חופשי לפנות אלי דרך צור קשר באתר.

מקווה שתיהנו מהאתר.

  • ראוי לציין כי כל הדברים שכתובים באתר הם דעתי בלבד ואין לראות בכך המלצה לפעולה כלשהי.

תגובה

תגובות

אודות אנדרי

קצת על עצמי ועל האתר שהגעתם אליו. שמי אנדרי פלטונוב, בן 33 , נשוי לאילנה, אבא לתאומים עמית ומיקה, בעלים גאה של כלב פג מדהים העונה לשם באגסי. אנחנו מתגוררים בבאר יעקוב (כן, כן יש מקום כזה והוא נמצא במשולש שבין נס צוינה רחובות ראשון לציון).

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *